Liczba odwiedzin strony: 39533 Osób na stronie: 5
 

DP&I Biuro Doradztwa Podatkowego i 
Gospodarczego
Kazimierz Gawałek

 

Działalność doradczą w zakresie prawa podatkowego, obsługi podatkowej podatników indywidualnych i osób prawnych prowdzę od lipca 1995 roku. W swojej działalności doradczej wykorzystuję doświadczenie wynikające z 14-letniego kierowania przedsiebiorstwem, uczestnictwa w licznych radach nadzorczych spółek handlowych oraz bieżącej pomocy podatnikom w rozwiązywaniu problemów podatkowych, poprawy standingu finansowego oraz funkcjonowania organów spółek. posiadam duże doświadczenie w tworzeniu nowych podmiotów gospodarczych na płaszczyźnie prawnej, organizacyjnej  i finansowej.

W kontaktach z klientami stosuję niejednokrotnie mało znane metody doradcze. Prjekty rozwiazań prawnych i finansowych  dla nowych podmiotów (głównie spółki z o.o.)  są dedykowane w oparciu o rozpoznane cele, potrzeby i możliwości klientów.

Prowadzone przez mnie biuro prowadzi także obsługę podatkową, kadrowo-płacową oraz księgi rachunkowe dla nowych i rozwijajacych sie podmiotów gospodarczych w początkowych etapach (latach)  dzialalności.

Nadto specjalizuję się w pomocy i reprezentowaniu podatników w trakcie postępowania podatkowego i kontroli tzw. dochodów z nieujawnionych źródeł.